MOTOROLA CM340 Commercial CM 340 MDM50FNC9AN2   

 Cena: 8.765,00 Kč


Typ: MDM50FNC9AN2

CM340

Mobilní (vysílačka) radiostanice Motorola CM340 (CM 340)model MDM50FNC9AN2 Comercial v pásmu MB 66-88 MHz. Je desetikanálová, se signalizací Select 5 a DTMF pokud je vybavena mikrofonem s klávesnicí (volitelné příslušenství). Vf výkon lze naprogramovat v rozsahu 1 - 25W. Snadno se ovládá díky jednoduchému jednoznakovému displeji. Vysílačka (radiostanice) Motorola CM 340 má deset komunikačních kanálů a dvě programovatelná tlačítka, která nabízejí až čtyři funkce na jedno stisknutí..
Radiostanice Motorola jsou konstruovány podle přísné americké normy MIL spec 810F a plně vyhovují i normě IP54 pro ochranu před vlivy prostředí. Prošla i zrychleným testem životnosti (Motorola Accelerated Life Test), který simuluje pět let náročného užívání v terénu.
Tato radiostanice řady Commercial Series jsou jedny z nejmenších na trhu, ale nabízí přitom velké množství funkcí. Další výhodou je, že pokud již používáte starší mobilní radiostanice značky Motorola jako např. GM300, GM350 a GM900, můžete ve spojení s výrobky této řady využít již dříve zakoupené příslušenství a ušetřit tak nejen peníze ale i čas.
Univerzální mobilní radiostanice řady Commercial Series jsou vhodné zejména pro taxislužby a kurýrní nebo distribuční firmy, kde přenos dat umožní rychlé předání informací o pasažérech nebo dodávkách. Přístroje lze nainstalovat tak,aby je bylo možné snadno vyjmout, když se vozidlo nepoužívá. pro organizace, které působí v zemědělství a v oblasti životního prostředí radiostanice nabízí bezpečnostní funkce pro ochranu osamocených pracovníků, kteří si tak mohou vyžádat pomoc kolegů jediným stisknutím tlačítka. Orgány místní správy zase ocení funkci výběrového volání, kdy vedoucí může hovořit s jedním členem skupiny, aniž by vyrušoval ostatní.

Technická data radiostanice:

Rozměry stanice: 169x118 44 (mm), hmotnost: 1,02 Kg                           

http://www.cettra.cz/obchod/images/icons/prenoska.gif

                                                   


 

 


Kmitočet:

MB 66 - 88 MHz VKV 146 - 174 MHz UKV2 438 - 470 MHz UKV1 403 - 440 MHz

Počet kanálů:

10

RF výkon:

1 - 25 W W

Napájecí napětí:

12 ± 20% V

Provozní teplota:

-20 až + 60°C


Vybavení:


·         Funkce DTMF kodér (mikrofon s klávesnicí).

·         Funkce Lone Worker (Osamocený pracovník).

·         Funkce Monitoru.

·         Funkce Repeater talk aroud.

·         Funkce SCAN.

·         Programem nastavitelný výkon

·         Programově volitelná kanálová rozteč

·         Signalisace Select 5

·         Vestavěný reproduktor

·         Ztlumení autorádia

Základní model obsahuje:


·         Radiostanice bez klávesnice

·         Standardní kompaktní mikrofon

·         Držák radiostanice včetně upevňovacích šroubů.

·         Napájecí kabely s pojistkovym pouzdrem.

Domovská stránka