PMR radiostanice MOTOROLA TLKRTLKR T7   Cena: 2 494 Kč

 T7 nabízí funkce a dodolnost, které ji stále drží na špičce segmentu vyšší třídy PMR vysílaček. Osvědčená konstrukce konstrukce PMR vysílaček (radiostanic) Motorola TLKR vylepšená o nově řešené ovládací prvky a možnost využití funkcí selektivní volby nemá konkurenci! Jedinečný design radiostanice ale i jednotlivé ovládací prvky vysílačky Motorola TLKR T7 jsou navrženy tak, aby zajistily vysokou odolnost a tím i dlouhodobý provoz těchto vysílaček. Všechna tlačítka radiostanice MOTOROLA TLKR T7 jsou pod pryžovými membránami, na kryt baterie lze připevnit i klips pro zavěšení radiostanice (vysílačky) na opasek. Vysílačku je také možné zavěsit na oko vyztuženého rámu. Integrovaná anténa z modelu TLKR T5 je již opět v klasickém "vysílačkovém" provedení což jistě potěší vyznavače konzervativních tvarů.

Radiostanice MOTOROLA platily a stále platí za celosvětově nejlepší. Motorola TLKR T7 tento trend rozšiřuje ještě o rozměr převratného designu.

Radiostanice (vysílačka) Motorola TLKR T7 se prodává v balení, které obsahuje dvě vysílačky (radiostanice) Motorola TLKR T7 (jeden pár vysílaček v černém provedení), dvě nabíjecí baterie 550 mAh NiMH, nabíječ pro dvě vysílačky (lze nabíjet i samostatné baterie), dva klipsy na zavěšení radiostanice na opasek a návod k obsluze.

Radiostanice (vysílačky) Motorola TLKR T7 jsou určeny pro použití ve volném čase, pro sportovní a hobby účely. PMR vysílačky Motorola jsou, stejně jako ostatní PMR radiostanice, použitelné pro spojení na krátkou vzdálenost díky limitovanému vysílacímu výkonu 0,5W. Dosah vysílaček Motorola TLKR T7 může být 5 až 10 km v závislosti na podmínkách.

Dosah těchto vysílaček prodávaných však velmi záleží na prostředí. V zastavěné oblasti, kopcovitém terénu může být dosah značně omezen a dosah nemusí překročit 500 m. Naopak za skutečně velmi ideálních podmínek může být dosah těchto vysílaček až 10 km (hodnota uvedená výrobcem na krabici ...).

Domovská stránka